דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

ביבי זה הסוף

הסכמתך עם ליברמן להעביר לידו את המשרדים העיקריים מהוה חתימה על סוף ממשלתך. ליברמן אינו אמין-הוא סחטן ועולה בסחטנותו על החרדים וש"ס.

תוך שלושה חודשים ליברמן יבקש "משהו נוסף" ושלא תיכל לתת לו במילא הממשלה תיפול.

אסור לתת לליברמן (גם לא מגיע לו) יותר משני תיקים חשובים והם: משפטים ותשתיות ואילו שלושה התיקים האחרים שיקבל: גמלאים, תיירות, ואיסטרטגיה,

כל חלוקת חוקים אחרת תהיה סוף ממשלתך מההתחלה.

אינני איש מפלגת העבודה, אבל רצוי לכלול אותה בקואלציה במקום ליברמן, מפני שליברמן לא אמין הוא יכול לשנות את דעותיו ולדרוש מדינה לפלסטינים-או-להכיר בחמאס-כי לאיש הזה אין מערכת ערכים אלא רק "ספינים" תקשורתיים.

הסחטנים הבאים הם ש"ס, הם דורשים לעצמם הרבה מעבר לזכאותם האלקטוריאלית במיוחד אין לתת לידם את משרד הדתות!

השנים שמשרד הדתות היה בידם הם הרסו את כל היחס לדת ומדינה, בתי הדין הרבניים והמועצות הדתיות מולאו ב"חרדיים" שהמדינה אינם בראש מעיניהם אלא הם עצמם יש להציל את המדינה מידם ולהוציא מהם את משרד הדתות ומהר.

אם תצליח לכלול את העבודה בקואליציה וגם להשאיר את ליברמן –לפי התנאים המתאימים-תוכל לוותר על האיחוד הלאומי- מפני שהם אינם אמינים בהיותם מפלגה "חד-מימדית"-זכור לך איך הרב חנן פורת הפיל ממשלה שלך רק בגלל חד-מימדיות-כך יהיה שוב עם האיחוד הלאומי.

"קדימה" אין לכלול בשום קואליציה בהיותה הסמל של כל כשלונות מדינת ישראל.

שתי מלחמות שלא הניבו שום תוצאות ואפילו החריפו את המצב.והסכמה על ששתי מדינות במונופאלים, של ליבני ואולמרט, באה כי אין להם עניין במדינת ישראל-אלא ב"רייטינג" של עצמם אצל הגויים, לכן הם חייבים להיות מחוץ לכל קשר עם הממשל במדינה.

לסיכום:

ליברמן בתנאים אחרים.

לכלול את העבודה.

בלי קדימה.

ש"ס בלי משרד הדתות.

להעמיד את האיחוד הלאומי במקומו דף הבית של דב פרומן


דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית