דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

עזרה לניצולי השואה-בלוף!

כל פעם הממשלה מפרסמת שהיא נותנת "הטבות" ליוצאי השואה-הם מפרסמים זאת באותיות גדולות של קידוש לבנה שיראו עד כמה הם אנושיים " אבל " מי שקורא את האותיות הקטנות יבין עד כמה הם רמאים ומדוע? "ההטבות" הם רק למי שנתמך סעד יוצאי השואה אחרי מה שעברו ואחרי שגרמניה מעניקה למדינה מליוני יורו עמ"נ לתמוך ביוצאי השואה באים אנשים מהממשלה כצדיקים וכיאילו עושים טובה ליוצאי השואה ומתפארים בנתינה שלהם כאילו זה מכיסם הפרטי בעוד אילו הכספים המיועדים ליוצאי השואה בלי שום תנאים.

וכן חברת חשמל פרסמה באותיות גדולות: "הנחה בחשמל ליוצאי השואה" דבר נאצל אך מי שיקרא את האותיות הקטנות יבין שרק מי שמקבל "הבטחת הכנסה" (דהיינו נתמך סעד) יכול לקבל את ההנחה.

האבסורד הגדול הוא שאנשים יוצאי השואה שמצבם קשה מאוד וכאשר הם נזקקים לתמיכה הם צריכם למלאת טפסים משפילים ולהוכיח שהם אכן נזקקים ועושים לו מבחן הכנסה ולפי זה קובעים אם הוא זכאי.

לאן הגענו? בכספים ששייכים לאדם משחקים איתם במדינה זו איזו בושה בכספו הוא משפילים אותו רק כדי שקופת המדינה תהא מלאה .

מליארדי יורו ממשלת גרמניה העבירה לוועד האמריקאי וזה מונח שם "כאבן שאין לה הופכין" מעת לעת מעבירים לארץ למוסד כלשהו לשם ניקוי המצפון שלהם עמ"נ לסתום פיות-אבל ניצולי המחנות הריכוז אינם זוכים להנות ממה שמגיע להם.

ולאן אכן מגיעים הכספים?:

למשכורות עתק של כל אילו שיושבים למעלה וכלה בפקידי הקרן משכורתם מגיע 500,000$ לשנה עבור זה שהם לא עושים כלום בעצם עבור זה שהם גונבים מניצולי השואה את כספם.

פשוט גנבים עם צוארון לבן

ובמקום שממשלת ישראל תדרוש לקבל את הכספים ולחלק לניצולי השואה שכמובן כבר לא נשארו הרבה ואילו שנשארו אנשים לימודי סבל כבר לא נשארו מהם הרבה במקום לתת להם את המעט להזדקן בכבוד משפילים אותם במילוי טפסים כנתמכי סעד.

לא צריך להיות חכם גדול ולהבין שהממשלה שומרת לעצמה את הכסף בבוא יום פקודה שימותו כל ניצולי השואה ישאר הכסף בכספות עמ"נ שכל הפקידים יוכלו להנות מהם.

בלוף נשאר בלוף

ניצול שואה (דב פרומן)

ירושלים

דף הבית של דב פרומן

דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית