דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

ניצולי השואה מקופחים

במדינת ישראל כנראה אוהבים לראות אנשים מקופחים יש חברה שזה עושה להם טוב במיוחד שמדובר ב"ניצולי השואה", אנשים כמובן בגיל הזהב אך הזהב מהם והלאה במדינת ישראל ההיפך הוא הנכון כל דבר שהמדינה יכולה לשלול מהם ולהנות מכספם הזורם לקופת המדינה הרי זה משובח ובמה דברים אמורים:

הנחה בחשמל

דבר בסיסי ואלמנטרי לאנשים קשישים שעברו מספיק סבל רב אך במדינת ישראל אוהבים אותך חסר ישע צריכים להיות בקרקע כדי לקבל מעט עזרה ושלא נחשוב שהכספים האילו הם על חשבוננו ונטו נכנסים לקופת המדינה .

1. נוסף על הסכומים שנתקבלו בשנת 1953 גרמניה ממשיכה להקציב מידי שנה בקביעות מליוני יורו וזה הולך לוועדה של יהודים אמריקאיים ומעשירה את עו"ד האמריקאיים, העיתון "שפיגל" הגרמני כתב בזמנו שהאחראים שם מעלו בסכום של 50 מליון דולר! מהסכומים המועברים על-ידי הגרמנים. וועדה זו הוקמה בארה"ב מאחר ונחום גולדמן ניהל את המו"מ בעניין הפיצויים ובן גוריון הסכים שתקום וועדה בארה"ב ג"כ בעניין הפיצויים אלא שהוא לא שיער שוועדה זו תגזול מאנשים אומללים אילו ניצולי השואה את כספם.

2. אנשי הוועדה האלו לא דיי להם בגזילת ניצולי השואה הם מוסיפים חטא על פשע כדי להצדיק את קיומם ולקבל משכורות עתק על חשבון המסכנים כל יום הם רק חושבים איך לעשוק ומעלים חוקים מוזרים כדי לקבל את כספינו בצורה מכובדת אצלם אנחנו צריכים להיות חסרי כל עניים מרודים רק ככה יתמכו בנו בכספינו שלנו.

3. ומדוע ממשלת ישראל משתפת פעולה עם גזלנים אילו מארה"ב? מפני שיש לה כמובן אינטרס ארה"ב תומכים בכל מיני משרדים ממשלתיים כביכול מכספם אך זו טעות זה מכספם של ניצולי השואה.

4. ממשלת ישראל מסתפקת בפרורים ששולחים האמריקאיים בכך שהם תומכים כביכול בבתי חולים ומוסדות נוספים ולא אכפת לממשלה שניצולי השואה נאנקים לעזרה מינימלית.

5. דו"ח דרונר המליץ לתת מענקים לכל ניצולי השואה בסכומים המגיעים מגרמניה אבל ממשלת ישראל התחכמו ונותנים רק 75% איפה נכנסים 25% נוספים? לא קשה לנחש .

6. גם לגבי נכות ניצולי השואה התחכמו בממשלת ישראל ,דו"ח דרונר קבע שכל מחלה שיש היא תוצאה מהשואה אבל במדינת ישראל מתחכמים קשה להעביר את הכספים ולכן הם העמידו קריטריונים מוזרים כגון: שמחלה של ניצול שואה שהתגלתה אחרי 50 שנה מהשואה אינה נכללת והוא לא מקבל כלום, החכמים פיתחו תיאוריות שקריות רק כדי לקפח את יוצאי השואה.

7. ממשלת ישראל הקימה את חברת "צי"ם" מכספי ניצולי השואה אך כאשר מכרה אותם היא לא העבירה כלום לניצולי השואה אלא שלשלה לכיסה.

הנחות לניצולי השואה זה רק לניצולים שגוססים ומתחת לקו העוני

-בושה למדינה שאילו הם נבחריה.

דב פרומן ירושלים

ניצול השואה

דף הבית של דב פרומן


דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית