דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

הליכה ל"קנוסה"

קונדוליסה רייס, שרת החוץ האנטישמית של ארה"ב (היא התנתה עם הנשיא בוש שתקבל את התפקיד אם הוא יתחייב להקים מדינה פלסטינאית), הביאה את ראש הממשלה אולמרט ושרת החוץ לבני ל"קנוסה" להתחייב להקים מדינה פלסטינית - מרכז הטרור נגדנו וכן לשחרר מחבלים בכדי לחזק את יחידת הטרור אצלם, להעביר אליהם נשק, תחמושת וכסף כדי שיוכלו לבצע בקלות את זממם. הם רוצים שנקים להם מדינה תמורת כלום, הם אינם מוכנים אפילו להכיר בנו כמדינה יהודית כיוון שמטרת "אבו-בלוף" היא לזרוק אותנו לים. מי ששמע את נאומו של "אבו-בלוף" בארה"ב מבין שהתכנית שלו ברורה: ניתן לו להחזיר את הפליטים אלינו והם יקבלו חזרה את מה שהשאירו באמצעות בית-המשפט העליון שלנו, שכידוע, פוסק תמיד נגד יהודים ובעד ערבים (פס"ד קעידן, פס"ד קק"ל, פס"ד ג'נין ועוד). על-אף שנלחמנו על מדינה זאת ושפכנו הרבה מדם אחינו על הארץ, הם יקבלו את המדינה שלנו על "טס של כסף" הודות לראש ממשלה שרואה רק את צרכיו הוא ולא את צרכי המדינה, ושרת-חוץ שהעיקר אצלה הוא ה"רייטינג" ולא צרכי המדינה או בטחונה.

לארצות ערב שטחי קרקע ריקים עצומים, וכן עושר רב, אבל הם לא מוכנים לתת לאחיהם כסף או לשקמם בארצותיהם, כי הערבי הפלסטיני רואה את עצמו "שנורר מקצועי" - כסף הם מבקשים מארצות המערב ומאיתנו ואילו סעודיה עם מיליוני המיליארדים המיותרים אינה נדרשת לתת את כספה לפלסטינים, פרט לסכומים שהם מפרישים לארגוני הטרור כמו החמאס וכד'.

התנהגות ראש-הממשלה מעוררת תהיה האם הוא נגוע ב"מחלת נפש". כידוע, אחד המאפיינים של מחלת-נפש הוא הכחשת המציאות. לפני הליכה ל"קנוסה" הזהירו אותו כל ראשי הביטחון לא לשחרר מחבלים, לא לתת להם שריוניות ולא תחמושת, אבל הוא "הכחיש את המציאות" ופעל לפי ה"מציאות" שבראשו הוא. אולי מן הראוי לשלוח את ראש הממשלה לבדיקה פסיכיאטרית ולבדוק את מקורות הכחשת המציאות הזו.

ה"קנוסה" היא השלב השני בחורבנה של ישראל (השלב הראשון היה, כמובן, אוסלו).

דף הבית של דב פרומן


דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית