דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

"הנכבה" - בלוף

הסיפור של הנכבה הוא המצאה של השנים האחרונות אשר עודדה השרה יולי תמיר. הגברת הזו, למרות היותה פרופסורית, לא למדה היסטוריה כהלכה. אינני יודע אם היא הייתה כאן בזמן קום המדינה. אף אחד לא גירש את הערבים אלא הם נסוגו לארצות ערב השכנות בעידוד מנהיגיהם אשר הודיעו להם: "נזרוק את היהודים לים ואחר כך תחזרו ותירשו אותם".

בן גוריון ז"ל בזמנו, לאחר החלטת האו"ם, הושיט יד לשלום לערבים ולמנהיגיהם אך לא רצו לקבל הושטת יד זו, אלא רק לזרוק אותנו לים, ומטרה זו נשארה אצל הערבים עד היום.

כך היה עם "ערפאת" וכך עם "הצדיק" מכחיש השואה "אבו-מאזן". הם רוצים את ארצנו וכל ההצעות לא יועילו. השמאל החולני שיולי תמיר היא חלק ממנו, אינו דואג לחלכאים ולעניים אלא לשונאינו הרוצים להכחידנו. בהיותה שרת החינוך היא צמצמה עד כמה שניתן את לימודי היהדות אבל "המציאה" את לימוד ה"נכבה". הערבים אמונים על שקר. המופתי הירושלמי הציע להיטלר ימ"ש בזמן מלחמת העולם השנייה להכחיד את העם היהודי בכדי שלא יגיעו לארץ ישראל. על סמך הצעה זו של המופתי הירושלמי התכנסה "ועידת ואזנה" לביצוע "הפתרון הסופי" של העם היהודי.

"מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו..."

שרת החינוך יולי תמיר גרמה לחינוך של עם ישראל לנזק בל יכופר, הבה נתקן את נזקיה ונחזור ללמד את מורשת ישראל דברי אמת. דף הבית של דב פרומן


דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית