דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

ממשלה בלי עמוד שידרה

מיום ליום אנו תושבי ארץ ישראל היהודים מאבדים את אמונינו בראש הממשלה ובכל חברי הכנסת, ממשלה שלא נותנת גב לתושביה במיוחד בזמנים קשים וכל הזמן נכנעת לדעת העולם "מה יגידו" היא ממשלה בלי עמוד שידרה.

לפני כשבוע נרצחו בדם קר שלושה נערי חמד ללא עוול בכפם שכל רצונם היה להגיע לחיק משפחתם בשבת וכל התקשורת השמאלנית מתמקדת עכשיו בנער ערבי שנרצח ע"י בני בריתו ההסתה התקשורתית הבמה הזו שנותנים לערבים היא בעוכרינו אילו ראש הממשלה היה מטיל ווטו ולא מרשה להסריט בטלוויזיה ולא לתת להם לדבר וכו', אבל הממשלה שלנו נותנת להם לדבר בכנסת לגנות אותנו וכל העולם רואה .

באיזה מדינה בעולם יש במה למרצחים? איזו מדינה בעולם הייתה מקבלת כ"כ הרבה פגזים והייתה יושבת בשקט? רק אנחנו העם היחיד בעולם שעושה חשבון למרצחים וזה הניצחון של הערבים בלבד, חוסר התגובה שלנו נותן להם כוח להמשיך במאבק שלהם והם מצליחים במאבק שלהם הם גרמו לטשטש את הכאב של העם כולו במות שלושת בחורי החמד שלנו הי"ד ושל דעת העולם כדי שיתמקדו ב"עוול שנעשה להם כביכול".

הייתי מציע לראש הממשלה:

1. לא לתת לתקשורת גם הטלוויזיה וגם הרדיו להראות את מה שקורה אצל הערבים וכמובן לא לראיין אותם אין שקרנים ומתחזים יותר גדולים מהערבים.

2. כל מי שיוצא אצלם לרחובות לתפוש אותו ולשלול לו את ת.ז. הישראלית ולא לתת להם ביטוח לאומי שיעברו לרשות הפלסטינית.

3. כל משפחה שיצא ממנה מחבל לשלול את הת.ז. שלהם וביטוח לאומי.

4. להרוס את בתי המחבלים מיד אחרי פיגוע וחטיפה כמו שהיה כעת ולא לחכות שיעבור זעם ואח"כ לרחם עליהם.

5. להרוס את כל בנייני הממשל בעזה.

6. להפסיק להעסיק עובדים ערבים כל הקבלנים למיניהם מעסיקים ערבים מפני שהם עובדים בזול מה שקורה הוא שישנם המון יהודים שאין להם עבודה .

7. השרפות שפורצות בכל מיני מקומת בארץ וזה כולל גם את ההצתה בכרמל הם הצתות מכוונות מצד הערבים אבל למדינת ישראל אין את המשאבים למצוא את האשמים ולכן לא מתייחסים לזה כחבלה אלא "כמקרה טבע".

8. ממשלת ישראל צריכה למצות את הדין עם מבעירי היערות ולא להתחפר.

9. את פיזור ההפגנות צריך לעשות עם זרנוקי צבע וכך לתפוש את משתתפי ההפגנה ומיד לבודד אותם ולשלול להם את ת.ז. הישראלית וכמובן את ביטוח לאומי והבטחת הכנסה.

10. פרשת אום-אל-פחם שחיים על חשבון מדינת ישראל צריך לעשות להם "טרנספר" ולהעבירם לרשות הפלשתינית שיפגינו שם ושאבו מאזן יפרנס אותם.

11. תושבי שועפט צריך להטיל עלהם "קונטרבוציה" על כל הנזקים שגרמו ולתבוע אותם לשלם זאת מכיסם, כחלק מהתשלום להעביר את התשלומים שהם מקבלים מהמדינה "קונטרבוציה" זו ומי שלא משלם להוריד להם מהקצבות שהם מקבלים מביטוח לאומי או לגרשם לעזה.

12. עניין המחבלים שבבתי הכלא שלנו צריך לשלול להם את כל ההטבות לקחת מהם את הפלפונים הטלוויזיות וכן לא לאפשר להם ביקורים תכופים צריך לשלוח את השב"ס לארצות הברית לבית הסוהר "גונאמו" שילמדו מהאמריקאים איך נוהגים באסירים.

הגיע הזמן שממשלת ישראל תתעשת ותפסיק להיות נחמדה נגד מרצחים אלו ותפסיק לרחם על בכיינותם הכול שקרים צריך לטפל בהם ביד חזקה שיבינו שלא כדאי להם להתעסק איתנו.

מאחר וכל מטרתם של הערבים לחסל את העם היהודי מאז ומתמיד זאת הם למדו מנביאם מוחמד ששיקר לשבט קוריאש ורצח את כולם על אף שהבטיח להם הגנה.

הערבים לאט לאט תופשים אצלנו משרות חשובות כמו באגד רוב הנהגים ערבים בבתי החולים כמעט רוב הרופאים ערבים הם רכשו את רוב החנויות בעיר וכו' דבר שבעתיד יהיה בעוכרינו אם לא נפסיק את התופעה הזו מה שקורה הם מקבלים כספים מכל מיני ארגונים בעולם כדי שיקנו חנויות ובתים אצלנו ובכך הם לאט לאט מתערים איתנו ואין לנו יכולת לבלום זאת זו ממש סכנה גדולה למדינת ישראל.

דף הבית של דב פרומן


דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית