דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

אל תתנו להם מדינה

לציפי לבני ולשרת החוץ האמריקאית יש סלוגן – "שתי מדינות לשני עמים". הכרזה זו, אין לה שום קשר למציאות ומן הראוי ששתי הגברות הנכבדות ילכו ללמוד הסטוריה.

מעולם לא היה עם פלסטיני! הערבים שגרים בארץ ישראל הם חבורה של ערבים שחדרו לשטחי ארץ ישראל כי ראו שיש כאן "שבר". הם לא עם, ולכן אינן ראויים למדינה. שיחזרו לארצות מהן באו. אל תתנו להם מדינה!

ערביי א"י מעולם לא היו בעלי מדינה. הערבים הגרים בארץ באו מהארצות השכנות והתיישבו בא"י ממש כשם שיעקב אבינו הלך למצרים - כי ראו כי "יש שבר בארצנו". אין קשר בין ערביי הרצועה, ערביי ההר וערביי הצפון.

בעוד שערביי הצפון מקורם בסוריה הרי ערביי מרכז הארץ (ערביי ההר) מקורם במזרח, בעבר הירדן, וערביי "הרצועה" מקורם במדבר סיני. היהודים שמנסים לקשור ביניהם הם מסוגו של פרופ' בן עמי, שמנסה לתת להם מדינה. בעוד שלעם ישראל היתה מדינה בא"י, לערבים מעולם לא היתה מדינה בתחום א"י. את המדינה הראשונה יצרו כאן האנגלים בשנת 1918 - כשהקימו את ממלכת ירדן. פרט ליהודים לאף עם לא היתה מדינה בא"י. זה היה תמיד "שטח כבוש" אם ע"י היוונים, הרומאים, מסעי הצלב, צלאח-א-דין, הטורקים ואח"כ האנגלים.

לתת לערבים מדינה בשטחי א"י זה לתת להם דבר שמעולם לא קיוו לקבל ולא חלמו.

במקומות שמאוכלסים בעיקר ערבים כמו רצועת עזה "וגב ההר" יש לתת להם "קנטון" של ממשל עצמי ובשום פנים ואופן לא מדינה. אין לתת להם מה שלא קיבלו אצל אחיהם המוסלמים, לא בימי צלאח-א-דין ולא בימי הטורקים.

כנראה שפרופ' בן עמי וד"ר ביילין אינם בקיאים מספיק בהיסטוריה של א"י - וחבל!

אסור לנהור אחר אלה שלא מכירים את ההיסטוריה של א"י ומוכנים לתת לערבים מה שאחיהם המוסלמים מעולם לא נתנו להם.

ולא עוד - ספרד היתה כבושה ע"י הערבים, אך הם אינם חושבים כלל שיש לדרוש מהספרדים החזר אדמות. ארץ ישראל מעולם לא היתה שייכת לערבים העם היחיד שזו ארצו הלגיטימית הוא העם היהודי, כל הכובשים במשך ההיסטוריה לא ראו בא"י, אלא שטח כבוש ולא את ארצם. לערביי "פלסטינה" אין שום זכות על ארץ-ישראל. אנו לא צריכים לשלם עבור שנאת ארצות ערב לאחיהם הפלסטינים, שאינם רוצים לקלוט אותם אצלם.

בשום פנים ואופן אין לתת מדינה למי שזה לא מדינתו. דף הבית של דב פרומן


דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית