דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

אובאמה דומה לרוזוולט

במלחמת העולם השנייה, רוזוולט, נשיא ארצות הברית, שילם לערבים במטבע של עם ישראל. הוא רימה את מנהיגות היהודים בארצות הברית בעניין השואה כיוון שהוא הבטיח לאבן-סעוד שלא יתערב בנעשה באירופה. לכן הוא גם סירב להפציץ את אושוויץ בזמן שהצבא האמריקאי הפציץ כל בית חרושת טריוויאלי בגרמניה. אי הפצצת אושוויץ נתן להיטלר יימ"ש לגיטימציה להרוג את היהודים, ראה את הספר While Six Million Died של העיתונאי Arthur D. Morse.

אובאמה אינו שונה מרוזוולט - הוא משלם לערבים במטבע של עם ישראל. כל הטיעונים של אובאמה נגד מדינת ישראל הם אנטישמיות לשמה. אין לו שום הצדקה מוסרית לדרוש את דרישותיו לאחר שהקזנו את דם בנינו ובנותינו במלחמה שאותה התחילו הערבים. לא אנחנו יצאנו לכבוש, הם תקפו אותנו. כפי שרוסיה לא החזירה לפינלנד את השטח שכבשה במלחמת העולם השנייה, כך אנו איננו אמורים להחזיר כל שטח שהוא שכבשנו בזמן שהערבים יצאו למלחמה נגדנו.

כמובן שאסור להעניק לפלסטינים מדינה, הם הרי אשמים בשואת אירופה. חאג' אמין אל חווסייני הפלסטיני יעץ להיטלר יימ"ש להכרית את העם היהודי. ועידת ואזנה הייתה רק הוועידה שהחליטה מה יהיו האמצעים לקיום עצתו של חאג' אמין אל חוסייני הפלסטיני. אין שום הצדקה מוסרית לתת פרס של מדינה לאלה שגרמו לכך ששליש מעמנו ייחנק ויישרף בתאי הגזים.

האנטישמיות של אובאמה אינה שונה מהאנטישמיות של מדינות אירופה אשר עזרו להיטלר יימ"ש להכרית שליש מעמנו. אובאמה אינו ידיד עם ישראל כפי שרוזוולט לא היה ידיד אלא הסווה את עצמו כאחד כזה. אין להאמין למדינאים הצבועים, יש להתגונן בכל כוחנו נגד הענקת פרס לעם שגרם לשואת אירופה.

דף הבית של דב פרומן

דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית