דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

ח"כ אור-לב צודק

דרישתו של ח"כ אור-לב להחזיר את המיליונים שנגזלו לאחרונה מיוצאי השואה היא צדק חברתי במלא מובן המילה.

הקיפוח המתמיד של יוצאי השואה זועק לשמים ואין "פוצה פה ומצפצף" חברי הכנסת הנכבדים עסוקים רק בקריירה שלהם שלא תיפגם במקום להיות קשובים לצרכי העם בבוחרים המצפים ליד שתושיע אותם ממצוקתם במיוחד יוצאי השואה על כל הסבל שעברו וכעת באחרית ימיהם עוברים השפלות עוני מצוקות חברתיות וכלכליות תחלויים ואין פוצה פה ח"כ יושבים על סיר הבשר מה להם ולדברים המזוויעים שקורים במדינה העיקר הכסא שלהם משוריין המשכורות העתק דופקים בבנק איך הם יכולים לבין את השוקים האומללים יוצאי השואה שגם את המעט שנשאר להם לחיות חיים בבזיון כלכלי נוראי והכסף ששיך להם ע"פ דין יושב בבנקים ולא עובר אליהם , הבעיה העיקרית של ח"כ הנכבדים שלנו היא איך למצוא חן בעיני העמים האחרים כמו שהם מרחמים על האפריקאים שהסתננו אלינו ואוכלים את מימנו ומקבלים תרופות חינם.

הממשלה הקימה וועדות רפואיות כדי לבזות את יוצאי השואה בבדיקות לחץ דם, סוכרת, אלצהיימר וכו' פשוט הם עושקים אנשים בצורה אלגנטית תעשו בדיקות ותוכיחו שבאמת תחלואיכם מהשוא מדינה נהורה ומתחשבת באזריחה האומללים והעשוקים לא מתנהגת בדרך זו על זה נאמר בתהילים "שריך ושופטיך

מדינת ישראל קיבלה את את המענק הראשון של יוצאי השואה בשנת 1953 והתחייבה באמנה שתמורת הכספים האלו תדאג לרווחת יוצאי השואה החוק חוקק בשנת 1957.

"הוועדות הרפואיות" תפקידם להראות את יפי הנפש במדינת ישראל קרי חברי הכנסת אלו דואגים לרווחת יוצאי השואה אך באמיתו של דבר דואגים לרווחת הממשלה שדורסת ברגל גסה כל דבר שקשור באזרחיה בדלים והעשוקים.

מדוע יוצאי השואה צריכים להביא הוכחות שהם חולים כתוצאה מהשואה לאן הגענו?. האם גרמניה ביקשה זאת? לא ולא פשוט ח"כ עושקים את יוצאי השואה ע"פ כרטריונים עמ"נ להשקיט את מצפונם כולם כולל הפקידים המשוחדים תפקידם לגנוב ולעשוק את יוצאי השואה.

ועוד כדי להראות עד כמה הם אנושיים החליטו כמובן לא לתת אבל להלוות מניין יוצא שואה שבקושי יש לו ממה לחיות יחזיר את ההלוואות? לאלוקים הפתרונות בושה וכלימה במדינה של יהודים במקום לרומם מעט את הדלות הנוראה רומסים אותם בריש גלי ואין פוצה פה,

נכה זכאי למענק 2 רק אם הוא נזקק מוחלט (מקרה סעד) אחרת לא יקבל עזרה מעניין מי שם אותם להיות אפוטרופוסים על יוצאי השואה? למה לא הם צריכים את הכספים לממן את סוללת עורכי הדין שיעזרו להם בעושק, חבל שאין ליוצאי השואה איזשהו גוף שהיה לוחם את "גזלת הרש" של יוצאי השואה ואז כולם היו רואים איזה מדינה מושחתת אנחנו חיים.

1. יש לבטל מידית את "הוועדות הרפואיות" כדי שהמעט יוצאי השואה שעדיין בחיים יוכלו לחיות את שארית חייהם בצורה אנושית וכמו שהחוק הגרמני מורה שכל מחלה היא תוצאה של השואה.

2. להעביר את כל כספי השואה מאמריקה לישראל מפני שרוב יוצאי השוא הם ישראלים וגרים כאן, מדוע אנו צריכים לממן קרן זו שהם כאילו טורחים להעביר את הכסף.

הגיע הזמן שיקום מישהו אנושי במדינת ישראל ויאמר די לעושק של חסרי ישע.

כל פעם הממשלה מפרסמת שהיא נותנת "הטבות" ליוצאי השואה-הם מפרסמים זאת באותיות גדולות של קידוש לבנה שיראו עד כמה הם אנושיים " אבל " מי שקורא את האותיות הקטנות יבין עד כמה הם רמאים ומדוע? "ההטבות" הם רק למי שנתמך סעד יוצאי השואה אחרי מה שעברו ואחרי שגרמניה מעניקה למדינה מיליוני יורו עמ"נ לתמוך ביוצאי השואה באים אנשים מהממשלה כצדיקים וכאילו עושים טובה ליוצאי השואה ומתפארים בנתינה שלהם כאילו זה מכיסם הפרטי בעוד אילו הכספים המיועדים ליוצאי השואה בלי שום תנאים.

וכן חברת חשמל פרסמה באותיות גדולות: "הנחה בחשמל ליוצאי השואה" דבר נאצל אך מי שיקרא את האותיות הקטנות יבין שרק מי שמקבל "הבטחת הכנסה" (דהיינו נתמך סעד) יכול לקבל את ההנחה.

האבסורד הגדול הוא שאנשים יוצאי השואה שמצבם קשה מאוד וכאשר הם נזקקים לתמיכה הם צריכם למלאת טפסים משפילים ולהוכיח שהם אכן נזקקים ועושים לו מבחן הכנסה ולפי זה קובעים אם הוא זכאי.

לאן הגענו? בכספים ששייכים לאדם משחקים איתם במדינה זו איזו בושה בכספו הוא משפילים אותו רק כדי שקופת המדינה תהא מלאה .

מיליארדי יורו ממשלת גרמניה העבירה לוועד האמריקאי וזה מונח שם "כאבן שאין לה הופכין" מעת לעת מעבירים לארץ למוסד כלשהו לשם ניקוי המצפון שלהם עמ"נ לסתום פיות-אבל ניצולי המחנות הריכוז אינם זוכים ליהנות ממה שמגיע להם.

ולאן אכן מגיעים הכספים?:

למשכורות עתק של כל אילו שיושבים למעלה וכלה בפקידי הקרן משכורתם מגיע 500,000$ לשנה עבור זה שהם לא עושים כלום בעצם עבור זה שהם גונבים מניצולי השואה את כספם.

פשוט גנבים עם צווארון לבן

ובמקום שממשלת ישראל תדרוש לקבל את הכספים ולחלק לניצולי השואה שכמובן כבר לא נשארו הרבה ואילו שנשארו אנשים לימודי סבל כבר לא נשארו מהם הרבה במקום לתת להם את המעט להזדקן בכבוד משפילים אותם במילוי טפסים כנתמכי סעד.

לא צריך להיות חכם גדול ולהבין שהממשלה שומרת לעצמה את הכסף בבוא יום פקודה שימותו כל ניצולי השואה יישאר הכסף בכספות עמ"נ שכל הפקידים יוכלו ליהנות מהם.

בלוף נשאר בלוף

בכדי להתגבר על דו"ח ועדת דורנר המציאו ברשות המצאה חדשה להגביל מחלות מוכרות לפי שנים.

מי שמחלתו התגלתה לאחר שנים אינו זכאי להכרה (עוד סעיף מחברת העושקים כדי לא לתמוך ביוצאי השואה) כדי שהכסף יישאר בידי פקיד ממשלת ישראל בעניין זה אי אפשר להעביר בבית הדין שבערעור כי הרושם הוא ששם יושבים פקידי ממשלה ולא שופטים וכמובן הם יפסקו לטובת המדינה בניגוד לצדק שמגיע ליוצאי השואה.

הבעיה העיקרית במדינה נאורה זו היא שכל יוצאי השואה בקושי מתפקדים ולכן אין בידם למחות על העוול שנעשה איתם והמדינה מנצלת זאת הגיע הזמן שיקום מישהו שרואה את העוול יעשה "צדק חברתי" ויזעק זעקה גדולה בשביל כל אותם האומללים שנשארו עדיין לפני שיהיה מאוחר.

דב פרומן ירושלים

יוצא השואה דף הבית של דב פרומן


דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית