דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

יעלון צודק

את "שלום עכשיו" יש להעמיד לדין על הסתה נגד המדינה ולגזור על אנשיו מאסר לשנים רבות. הם "הסרטן של המדינה". הנזק שהם גרמו למדינה לא ישוער. יש גם לבדוק את מקור זרימת הכספים שלהם שללא ספק מגיעים מהאנטישמים של אירופה, ואולי בדרך עקיפה אפילו מהרשות הפלסטינית. כמו שביציאת מצרים ה"ערב רב" היו "הסרטן של המדינה" והביאו על העם את המרידות במשה רבנו, כך גם "שלום עכשיו". אם לא נעניש אותם על כעת נצטער על כך לעולמים. לכל אלה יש להוסיף את האגודה לזכויות האזרח שגם היא דואגת רק לזכויות של שונאינו הפלסטינים. גם אצלם יש לבדוק מהיכן זורמים אליהם הכספים. מאחר ומדובר בשונאי העם היהודי ומדינת ישראל, רשאים השב"כ והמוסד להיכנס לעובי הקורה ולבחון זאת. שני ארגונים אלה - "שלום עכשיו" והאגודה לזכויות האזרח נעזרים רבות בבית המשפט העליון הנוכחי שמצטייר כבית משפט מנדטורי. כל הבקשות של הפלסטינים מתקבלות (ראה למשל פסק-דין קעדאן ופסק-דין ג'נין), ואילו בקשות של יהודים לא מתקבלות (ראה למשל פסק-דין בעניין הבית היהודי בחברון ואת דחייתו של בית המשפט העליון לבקשת היהודים לסלול להם כביש נפרד כפי שעשו לערבים). לפי בית המשפט העליון, לערבים מגיע - ליהודים לא. לכן יש לבדוק את מקורות הכספים של שונאי מדינת ישראל אשר עליהם יש לומר את דברי דוד המלך: "דוברי שלום עם רעיהם ורעה בלבבם, תן להם כפועלם וכרוע מעלליהם" (תהילים כ"ח ג').

כן צודק בוגי גם בעניין האמריקאים. הנשיאים האמריקאים תמיד שילמו לערבים בדם יהודי. בזמן מלחמת העולם השנייה רוזוולט הטעה את המנהיגות היהודית באמריקה בעניין השואה וסירב להפציץ את אושוויץ, מה שנתן להיטלר ימ"ש לגיטימציה להרוג את היהודים. רוזוולט עשה כן מפני שכך הבטיח לאבו סעוד מסעודיה (ראה בספר While Six Million Died מאת Arthur D. Morse). כך גם אובאמה משלם לערבים במטבע שלנו. הוא מוכן לקבל את הצעותיהם להחרבת מדינת ישראל ב"שיטת הסלאמי". האמריקאים הם ידידי הערבים ולא ידידינו. "שלום עכשיו" הם בשירות שונאינו ויש להיפטר מהם.

הפליאו אותי מאמריהם של איתן הבר ושל סימה קדמון בעיתון "ידיעות אחרונות" אשר מיישרים קו עם "שלום עכשיו" ונגד האמת, דבר אשר אינו הולם עיתונאים רציניים. דף הבית של דב פרומן


דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית