דף הבית של דב פרומן
עו"ד   דב פרומן

זבולון קום ופעל

מאמרו של יצחק מאיר על הצורך לחדש את דרכה של הציונות-דתית לדרכה האמיתית ולא לצורך ההתחרדות ודרך החד-מימדיות. הוא דבר בעיתו.

כל אלה המטיפים "לאיחוד" עם הימין כמו עיתון "מקור ראשון" הם רוצים לחסל את הציונות הדתית כליל ולהתפנות לחרדים ובעלת תפיסה של עמונה זו אינה הדרך של הציונות הדתית.

ההליכה המשותפת עם שברי-הימין לא הועילה לנו בכלל להפך איבדנו כל עמדותינו, החנוך הציוני נהרס הכסף מופנה ע"י שרת החינוך לחרדים ולחילוניים ואנו רק סובלים.

בתי-הדין הרבנים משופעים בדיינים חרדים שפוסקים לא לפי ההלכה אלא לפי "השקפה חרדית" (ענין גיור ומסורבי גט) אם לא תתאושש ותצא לדרכנו המקורית תהיה ידוע כאיש שחיסל את הציונות-הדתית והרס את מה שהשיגו קודמיך.

יש לרכז מחדש את כל הכוחות הציונות-הדתית האמיתית (ולא החרדלית) להחזיר לשורותינו את הרב עמיטל ולקבל את פסקיו ולא את פסקי הרבנים החרדים למיניהם לשלש ולרביע שכל מעיניהם לחסל את הציונות-הדתית "בדרכי נועם".

שברי הימין נהנו מקולות המפד"ל חלק גדול ממצביע עבור האיחוד הלאומי הם אנשי מפד"ל והם נבחרו בקולות שלנו מבלי שלציונות-הדתית היתה תועלת כל שהיא הם לא נלחמו על חינוך שלנו-הם לא נלחמו על דיינים ציוניים- כל תרומתם היתה דברי מלל.

עורה ישראל נחזור לדרכנו המקורית דף הבית של דב פרומן

דב פרומן, עו"ד ונוטריון

רח' שמאי 15, ירושלים 94631

טלפון: 02-6256995

פקס: 02-6248050

דוא"ל: froman@bezeqint.net

בחזרה לדף הבית